Kontor

Argital beebišampoon- lõhnatu 250ml

Epood > LASTE TOOTED >Argital beebišampoon- lõhnatu 250ml
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Argital beebišampoon- lõhnatu 250ml 14.15 EUR
 
Allergiavastane*, säilitusainevaba

Argital beebitooted on valmistatud 100% orgaanilistest koostisosadest, millest olulisemad  on kannike ja päikesekuivatatud roheline savi. Roheline savi on puhastav ja hea niiskuse eemaldaja. Argital beebitooted on allergiavastased* ja ohutud, seda näitavad erinevad naha ja silmade ärrituse ning allergiatestid, mis on läbi viidud Pavia Ülikooli poolt.

Tooteinfo:

Rohelist savi ja sandlipuud sisaldav õrnalt vahutav pesušampoon ei ärrita nahka ega kipita silmi. Vahutavuse annavad tootele kookose ja riisi proteiinid.  Juuste ja kogu keha pesemiseks. Sobib ühtlasi kogu perele, samuti allergikutele ja tundliku nahaga inimestele. Peaaegu lõhnatu.
 

Koostisained: 
INCI: Spring water, Sodium cocoglutamate, rice amino acids, Ethyl alcohol (bio), Marigold extract, Arnica extract, Green clay gel, Sandalwood essential oil, Xantham gum**.
 
* vastavalt DL 15/02/2005 N. 50.
** Ksantaankumm on looduslik taimne liim või kumm.


Kasutamine:
Enne tarvitamist korralikult loksutada, et tootes sisalduv savi seguneks ühtlaselt. Kasutada nagu tavalist šampooni või dušigeeli, kandes seda kellaosuti liikumise suunas ringjate* liigutustega märjale nahale ja juustele.
*Isegi väikesed õigesti tehtud ringjad liigutused on väga kasulikud, sest aitavad paremini reguleerida vedelike ringlust naha kudedes. Põhjapoolkeral elavatel inimestel soovitame teha ringjaid liigutusi päripäeva suunas ja lõunapoolkeral elavatel inimestel vastupäeva suunas, kuna on teada, et vedelikud liiguvad põhjapoolkeral päripäeva ja lõunapoolkeral vastupäeva.

Riik: Itaalia


14.15€
56,60€/L