Kontor

Argital aromaatne hambapasta 75ml

Epood > SUUHOOLDUS >Argital aromaatne hambapasta 75ml
Tootevalikud:
Nimetus Hind
argital aromaatne hambapasta 75ml 12.15 EUR
 
Säilitusainevaba
 
Argital hambapastad on uuenduslikud oma ainulaadse omaduse poolest: kui tavapäraste hambapastade puhastav mõju hambaid pestes põhineb hõõrdumisel, siis Argital hambapastades toimib hõõrdejõuna roheline savi. Argital hambapastad on loodud hammaste pesuks ilma füüsilist jõudu rakendamata, kaitstes nii hambaemaili kui ka igemete loomulikku heaolu pikema aja jooksul.
 
Aromaatne hambapasta sisaldab kaheksat naturaalset eeterlikku õli. Piparmündi-, mündi-, sidruni-, aniisi- ja eukalüpti õlid värskendavad suuõõnt ja hingeõhku ning tugevdavad igemeid. Tüümiani-, nelgi- ja kaneeli õlid aitavad vältida hambaaukude ja katu teket.Taimne glütseriin ja klorofülliin rahustavad suud. Pulbrilisel kujul kaoliin ja kaltsiumkarbonaat puhastavad ja masseerivad õrnalt hambaid ning igemeid. Meresool omab kogu suuõõnt tugevdavat toimet. Ksantaankumm on looduslik kliister e. kummitaoline aine, mis lisaks ka niisutab ja tasakaalustab. Bensoeekstrakt annab hambapastale huvitava vürtsika maitse. Orgaanilisel teel saadud etanool on hea taimeekstraktide  lahustaja. Vesi seob kõik toorained pastataoliseks massiks. 
 
Koostisained: Vegetal glycerine1 (taimne glütseriin), Spring water (allikavesi), White clay (valge savi), Calcium carbonate (kaltsiumkarbonaat), Ethyl alcohol (bioloogiline etüülalkohol), Xanthan gum(ksataankumm), Peppermint essential oil* (piparmündi eeterlik õli), Mint essential oil* (mündi eeterlik õli), Thyme essential oil* (tüümiani eeterlik õli), Lemon essential oil* (sidruni eeterlik õli), Cloves essential oil* (nelgi eeterlik õli), Anise essential oil* (aniisi eeterlik õli), Eucalyptus essential oil* (eukalüpti eeterlik õli), Cinnamon essential oil* (kaneeli eeterlik õli), Green clay gel3 (rohelise savi geel), Sea salt (meresool), Chlorophyllin4 (klorofülliin), Benzoin resin extract (bensoeekstrakt).

*Naturaalsete eeterlike õlide komponendid: limoneen, eugenool, linalool.
1 Argitali kasutatav glütseriin või glütserool on looduslik aine, mis saadakse taimsete rasvade destilleerimise teel.
2 Ksantaankumm on looduslik taimne liim või kumm.
3 Solum fullonum on INCI nimetus savi kohta.
4 Klorofülliin on pigment, mis annab taime lehtedele nende rohelise värvuse. Siinkohal võib seda defineerida kui „kristalliseerunud päikesekiirgust“.
 
Kasutamine: Pigista hambapasta hambaharjale ja harja hambaid ning igemeid kergelt, kasutades vertikaalseid liigutusi hammaste välisküljel ja ringjaid liigutusi hammaste siseküljel. Hambaid on soovitav hambapastaga õrnalt harjata pärast igat söögikorda.

Riik: Itaalia
133,33 €/l