Argital Kuu õli-massaažiõli kehale 125ml

Epood > KEHAHOOLDUS > Kehaõlid >Argital Kuu õli-massaažiõli kehale 125ml
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Argital Kuu õli-massaažiõli kehale 125ml 30.20 EUR
 
100% looduslik, säilitusainevaba
 

Tooteinfo:
Argital Kuu õli on üks planeetide sarja õlidest, esindades vee elementi. Horoskoobimärkidest sobivaim Kaladele, Skorpionile ja Vähile.Terapeutiline massaažiõli sobib nii kodus kui salongis kasutamiseks. Veepeetust leevendav ja turseid alandav kombineeritud toimega massaažiõli sisaldab viirpuu ekstrakti ning magusa apelsini-, sidruni-, tähtaniisi-, magusa apteegitilli-  ja melissi puhtaid eeterlikke õlisid, mis parandavad kehavedelike ringlust. Rikkalikult E-vitamiini sisaldavad magusa mandli-,  oliivi- ja nisuidu puhtad taimsed õlid toidavad nahka ja lisavad sellele elastsust. Heaolutunne nahal ja meeldiv aroom lõdvestab keha ja vaimu. 


Pakend: 125ml, pihustiga klaaspudel

Koostisained: Sweet Almond Oil, Olive Oil, Common hawthorn extract, Wheat germ oil, Equisetum extract, Natural vitamin E, Sweet orange essential oil*, Lemon juice, Anise essential oil*, Fennel essential oil*, Lemon balm essential oil*, Ethyl alcohol (bio).
*Natural essential oils’ components: Limonene, Linalool, Citral, Citronellol, Geraniol.Kasutamine:
Pihustada peopessa rohkelt Kuu õli ning masseerida seda kellaosuti liikumise suunas ringjate* liigutustega nahale, kuni õli on täielikult imendunud. Parim aeg seda teha on pärast vanni või duši alt tulles, sest siis on poorid veel tänu soojale veele laienenud.
*Isegi väikesed õigesti tehtud ringjad liigutused on väga kasulikud, sest aitavad paremini reguleerida vedelike ringlust naha kudedes. Põhjapoolkeral elavatel inimestel soovitame teha ringjaid liigutusi päripäeva suunas ja lõunapoolkeral elavatel inimestel vastupäeva suunas, kuna on teada, et vedelikud liiguvad põhjapoolkeral päripäeva ja lõunapoolkeral vastupäeva.

Riik: Itaalia


30.20€
241,60€/L