Anahata tšakra 4 – armastus küünal

Epood > AJURVEEDA > Küünlad, õlipõletid, küünla-ja viirukihoidjad >Anahata tšakra 4 – armastus küünal
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Anahata tšakra 4 – armastus küünal 6.00 EUR
4.80 EUR
 
 
 
Laius: 3,7 Kõrgus: 20 Põlemisaeg: 12-14 h
 
Küünlad on valmistatud käsitsi Indoneesias, 100% palmivahast, mis on kiirestitaastuvaist allikaist – õlipalmi viljadest – pärit looduslik materjal. Palmivaha valmistamine on sarnane eeterlike õlide tootmisele – õli pressitakse ja destilleeritakse. Seda õli kasutatakse ka paljudes kvaliteetsetes kätekreemides, šampoonides ja muus kosmeetikatoodangus. Tegu on puhta ja GMO-vaba ning praktiliselt toidukvaliteedilise toorainega. Palmivahast küünlad ei erita põledes kahjulikke mürkaineid ega aja tahma ning põlevad korralikult lõpuni. Vahasulam ei sisalda parafiini, pliid ega tsinki ning kõik küünlatahid on valmistatud puhtast puuvillast. Toode on valmistatud „Ausa kaubanduse“ põhimõtteid järgides ning tootmisprotsessis kasutatakse maksimaalselt käsitööd, et elatist saaksid teenida võimalikult paljud inimesed. 80% küünalde valmistajatest on naised.Küünalde valmistamisel ei ole kasutatud mitte ühtegi loomset materjali. Küünlad on keskkonnasõbralik toode.
 
 
Anahata tšakra on meie keha neljas energiakeskus ja seda kutsutakse ka südametšakraks.
 
 
Anahata toob meie ellu puhta tingimusteta armastuse, kerguse ja ühtsusetunde. Selle tšakra meelevallas on kaastundlikkus, mõistvus, tasakaalukus, heldus, andestamine ja heldemeelsus. Öeldakse, et siin tšakras saab alguse tõeline inimlikkus ning just siin asub meie maise ja taevase olemuse kokkupuutepunkt.
 
 
Anahata energias saame tervendada end mineviku südamevaludest, pettumustest ja armupiinadest. Eluterve Anahata säästab meid sõltuvuslikest suhetest nii inimeste, toidu, narkootikumide, alkoholi kui ka tubakatoodetega.
 
 
Anahata tšakra leiame oma kehas selgrookanalist umbes südame kõrguselt.
 
 
Põhitoonilt on tšakra roheline ja selle sekundaarseks värviks on roosa.
 
 
Looduselementidest vastab sellele tšakrale õhk.
 
 
Inimese viiest meelest valitseb Anahata kinesteetika ehk puudutuste üle.
 
 
Füüsilises kehas on südametšakra kontrolli all: süda, vereringe, immuunsüsteem ja harknääre. Osaliselt mõjutab see tšakra ka kogu ülejäänud sisenõresüsteemi.
 
 
 
Lõhnaküünal „Anahata“ koostises on 3% eeterlikud õlid: lavandiin (Lavandula ×intermedia), apelsin (Citrus aurantium) ja mandariin (Citrus madurensis).
 
 
NB!
Hoia küünal väljas väikelaste käeulatusest ning eemal lemmikloomadest. Ära jäta küünalt kunagi omapäi põlema. Aseta küünal või küünlaklaas alati kuumakindlast materialist alusele. Ära paiguta küünalt kardinate või avatud uste lähedusse. 

Riik: Indoneesia