Anahata e. südametšakra õlisegu 10ml

Epood > KAUBAMÄRGID > FIORE D´ORIENTE >Anahata e. südametšakra õlisegu 10ml
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Anahata e. südametšakra õlisegu 10ml 12.50 EUR
9.00 EUR
 
Eeterlikud tšakra õlid on loodud massaažiks ja inhalatsiooniks, mis rahustavad ja ühtlustavad keha peenenergia süsteeme. 
Tšakra õlid on puhtad, orgaanilised eeterlikud õlid, mis on saadud harmoonilisest ja säästvast põllumajandusest ning on kombineeritud orgaanilise külmpressitud jojooba õliga.

Südametšakra asub rinna keskel südame kõrval. Neljanda tšakra eesmine aspekt on armastuse keskus. Selle keskuse kaudu voolab kogu meie energia, mis seob meid eluga. Mida rohkem see keskus avaneb, seda laiaemalt ja tugevamalt me elu armastame. Kui see on lahti, armastame kõiki olendeid kogu maal. Kui see keskus on avatud, näeme teiste inimeste kogu isiksust, nii tema unikaalsust ja sisemist ilu kui ka tema väljaarenemata aspekte. Kui see keskus on suletud on inimesel armastamisega probleeme - armastamisega selles mõtttes, et antakse, ootamata midagi vastu. 
Südametšakra tagumine aspekt( keskus abaluude vahel) on seotud ego tahtega ehk välisesse maailma suunatud tahtega (tahtejõud). See on keskus, mille kaudu me siin füüsilises maailmas tegutseme. Me püüame ju saada, mida tahame. Kui see keskus on avatud on meie suhtumine elus ettetulevate  asjade tegemisse positiivne ja tänu sellele saame ka vastavad kogemused. Kui see keskus on tõkeststud, tekib kujutlus  maailmast, kui  vaenulikust  kohast kus ellu jäävad vaid tugevad ja agressiivsed. Siis püüab inimene muuta endale maailma ohutuks teisi kontrollile allutades. Sellise inimese jaoks on lahenduseks arusaamine, et ta loob oma agressiivsusega enda suhtes vaenuliku keskkonna. Ta peaks vaatama, et  kas järele andes ja ilma ise juhtimiseta on võimalik ellu jääda. Selle tulemuseks on kindlasti avarduva, viljaka ja lahke universumi kogemine, milles kõik toetab inimese eksistentsi. Südametšakra toetab ka õigust valida oma vaimne tee ja tunnistada , et ülim mõjuvõim vaimsetes asjades kuuluvad vaid iseendale, mitte traditsioonidele, inimeste ühistele tõekspidamistele või kultuurilistele ja usulistele institutsioonidele.


Vaimsed probleemid tasakaalutuse korral: vihkamine ja rahulolematus, põlgamine ja kibestumine, enesehaletsus, kurbus, kadedus., külmus, hoolimatus, südametus, sisemine kalestumine, usaldamatus, pidev kaitseseisund, sõltuvus teiste armastusest, armukadedus, suutmatus andestada, keeruline südant avada, ülemäärane impulsiivsus, hirm elada `südame järgi`. 

Füüsilised probleemid tasakaalutuse korral: südamepuudulikkus, südameatakk, vereringeprobleemid, astma, allergiad, bronhiit, kopsuvähk, kopsupõletik, probleemid ülaselja ja õlgadega, rindadega seotud haigused, keha ei suuda omastada vitamiine, mürgistus.

Tšakra tasakaalustamine: Jalutuskäik roheluses, lilled, taimed, pelargoon, kallistused ja füüsilised puudutused, jooga, massaaž, tantsimine, palvetamine, laulmine, enesesisendused, aeglane ja emotsionaalne muusika, armastuslaulud; värvid- roheline ja roosa, mantra JAM

(Pool)vääriskivid: roosa kvatrs, roosa rodokrosiit, jadeiit, smaragd

Kasutamine: kanna 3-7 tilka soovitud tšakrale ning masseeri  näpuotstega päripäeva kuni õli on imendunud. 

Koostisained: Buxus Chinensis (Jojoba), Salvia Officinalis (salvei), Juniperus Communis (kadakas), Citrus Aurantium Bigaradia (Petitgrain), Citrus Sinensis (magus apelsin), Helychrysum Angustifolium(ahtalehine käokuld), Citral, Geraniol, Limonene, Linalool- komponendid eeterlikest õlidest.


1250,00€/L

Riik: Itaalia