Amaiva moringa- marja tee 160g

Epood > AJURVEEDA > Ajurveeda- ja teised mahedad teesegud >Amaiva moringa- marja tee 160g
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Amaiva moringa marja tee 160g 11.50 EUR

Moringa ehk õli-rõikapuu (Moringa oleifera) on omapärase välimusega puu India loodeosast Himaalaja lõunanõlvadelt. Sajandeid on teda troopilistes ja lähistroopilistes piirkondades hinnatud teraapiliste omaduste tõttu.
 

Moringa puud (Moringa Oleifera) kutsutakse mitmetes maailma paikades “imede puuks”, sest iga puu osa on kasulik ja võrratu toiteväärtusega. Kõige suurem toitainete-ja elujõuväärtus on taime lehtedes. Lehed sisaldavad rohkelt rikkalikult proteiini, A-vitamiini, B-vitamiine, C-vitamiine ja mineraalaineid: magneesium, seleen, tsink, leutsiin, koliin, klorofüll, beetasitosterool, kvertsetiin, rutiin, caffeoylquinic hape, luteiin, zeaxanthin, glutatioon, beetakaroteen
Kõrge ORAC väärtusega (ORAC väärtus näitab, mil määral bioloogiline aine pärsib vabade radikalide teket)

Esmane info Moringa kasulikkuse kohta ulatub 5000 aasta taha ning ajurveedas öeldakse, et Moringaga saab  ravida 300 haigust. Sajandite jooksul on Moringa levinud maailma teistessegi troopilistesse ja subtroopilistesse piirkondadesse ja hetkel tuntakse 13 erinevat liiki Moringat, neist kõige tuntum on Moringa oleifera.

 

Moringa puu lehed sisaldavad 90 erinevat toitainet ja 46 erinevat antioksüdanti. Erakordselt kõrge toiteväärtusega Moringa stimuleerib kogu organismisüsteemi, tõstab energiataset ning vastupidavust välismõjutustele. Bioaktiivsete ühendite poolest rikas moringa aitab kaasa organismi ainevahetusprotsessile, tõstes immuunsust ning väljutades organismist jääkaineid. Antioksüdandid katkestavad vabade radikaalide poolt alustatud ahelreaktsioone ning  pidurdavad liighappelise keskkonna tekkimist organismis.

Valmistamine: 1tl. teesegu valada üle 80 C veega ja lastakse tõmmata ca 3-5 minutit (kes soovib tugevamat maitset, siis võib ka kauem)

Koostisained: Roheline tee Sencha, moringa lehed, kibuvits, hibisk, naturaalne aroom punaselt sõstralt, rukkilill, vaarikas, roosi kroonlehed, acai.


Riik: Saksamaa
71,87€/Kg