Amaiva ajurveeda mahe Kapha tee 60g

Epood > AJURVEEDA > Ajurveeda- ja teised mahedad teesegud >Amaiva ajurveeda mahe Kapha tee 60g
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Kapha tee 105g 8.90 EUR
7.73 EUR
 

Kapha tüübi inimene on tavaliselt suur ja tugev või siis väike kuid jässakas. Eelistavad stabiilset elu, ei meeldi vastu võtta kiireid otsuseid. Kapha tüüp hindab kokkuhoidmist, lähedust ja täiuslikkust. Ta on loomult rahulik ning teeb alati läbimõeldud valikuid. Kapha tüübi lähedus on rahustav ning pinge, mis kruvib üles Vata lennukuse ja Pitta keevalisuse, näib hajuvat niipea kui tegevusse astub Kapha.  Sellest loomusest õhkub rahu ja stabiilsust. Kapha inimestel on kerge lõõgastuda ja unetuid öid veedavad nad harva. On leplikud, sõbralikud, lahked. Kapha esindajatel on kerge end lõdvaks lasta ja lihtsalt mõnusasti laiselda. Kehaline treening selle tüübi puhul on soovitatav. Kehaliselt väljendub Kapha liigsus loius seedetegevuses, kõhukinnisuses, aeglustunud ainevahetuses, rasvumises, hingamisteede ummistuses ja südame pärgarterite haigestumises.

Ajurveeda teesegu "Kapha" koosneb peamiselt vürtsidest nagu koriander, kardemon ja tšillipipar. See elavdab ja värskendab loidu Kapha tüüpi ja on suurepärane stimulaator külmadel talve- ja süngetel sügispäevadel või füüsilise kurnatuse korral. 

 
Kasutamine: 1tl. teesegu arvestada 1 tassi kohta. Valada üle 80°C kuumuse veega ning lasta tõmmata 3-5 minutit või ka oma maitsele vastavalt kauem.

Koostisosad: apteegitill*, melissi lehed*, murakalehed*, koriander*, rukkililleõied*, kardemon*, tšillipipar*,

*- koostisosa mahepõllundusest

EE-ÖKO-02

Riik: Saksamaa
148,33€/kg