Ajna e. kolmanda silma tšakra õlisegu 10ml

Epood > KAUBAMÄRGID > FIORE D´ORIENTE >Ajna e. kolmanda silma tšakra õlisegu 10ml
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Ajna e. kolmanda silma tšakra õlisegu 10ml 12.50 EUR
9.00 EUR
 
Eeterlikud tšakra õlid on loodud massaažiks ja inhalatsiooniks, mis rahustavad ja ühtlustavad keha peenenergia süsteeme. 
Tšakra õlid on puhtad, orgaanilised eeterlikud õlid, mis on saadud harmoonilisest ja säästvast põllumajandusest ning on kombineeritud orgaanilise külmpressitud jojooba õliga.

Kolmanda silma tšakra asub lauba keskel, kulmude kohal. Otsmikukeskus on seotud võimega mentaalseid kontseptsioone  visualiseerida ja asja mõista. Siia kuuluvad inimese tegelikkuse ja universumi käsitlus, see kuidas ta maailma näeb ja kuidas ta arvab maailma endasse suhtuvat. Kuuenda tšakra tegevus on seotud tahte ja ka inimliku kavatsuse väljendamisega. Suutlikkus midagi mõttes oma silme ette manada, väljamõeldut ette kujutada ja mõisteid moodustada tuleb kuuendast tšakrast. Kui see keskus on seiskunud energiast umbes ja nõrk on tavaliselt inimese loovad ideed blokeeritud, sest seda keskust läbib vähe energiat. Pea tagaküljel olev mentaalne täidesaatev keskus on seotud otsmikukeskuses formuleeritud ideede realiseerimisega. Kui täidesaatev tahtekeskus on avatud kaasnevad ideedele ka vastavad teod, mis materialiseeivad need füüsilises maailmas. Kui see avatud ei ole on inimesel raske oma ideid ellu viia. 
Samuti kontrollib kuues tšakra deduktiivset mõtlemist, mõistuspärast probleemide lahendamist, intuitsiooni ja ülemeelelisi võimeid, näiteks eristamisvõimet( võime tajuda energiavälju), etteteadmist, selgeltnägemist, selgeltkuulmist ja selgelttajumist. Sellel tšakral on oluline mõju mälule.


Vaimsed probleemid tasakaalutuse korral: ülim mõistuslikkus või segased mõtted, puudub terviku nägemise oskus, jäigad hoiakud, oma arvamuse peale surumine, kõik vaimne tundub tühine, hirm intuitiivsete võimete ees, mis blokeerib tundlikkuse, vastumeelsus enda sisse vaadata ja ennast analüüsida, suutmatus kogemusest õppida, enesehaletsus, elamine fantaasiamaailmas, teiste inimeste annete ja vaimsete võimete kadestamine, skisofreenia, depressioon.

Füüsilised probleemid tasakaalutuse korral: ajukasvaja, ajuverejooks, insult, neuroloogilised häired, pimedus, kurtus, migreen ja pingepeavalud, selgrooprobleemid, õpiraskused, mäluprobleemid, langetõbi, hormonaalne tasakaalutus, kasvuprobleemid.

Tšakra tasakaalustamine: sügavsinise tähistaeva öine vaatlemine, guru või pühaku pildi vaatlemine, jooga, qigong, taiji, silmaharjutused, mediteerimine, visualiseerimine, enesesisendused; värv - ere indigosinine, kollane kiirgus, tumesinine, violetne, mantra ŠAM.

(Pool)vääriskivid: lasuriit, safiir 

Kasutamine: 
kanna 3-7 tilka soovitud tšakrale ning masseeri  näpuotstega päripäeva kuni õli on imendunud. 

Koostisained: Buxus Chinensis (jojoba), Mentha Piperita (piparmünt), Melaleuca Viridiflora (niaouli), Citrus Sinensis (magus apelsin), Melissa Officinalis (meliss), Lippia Citriodora (sidrun), Citral, Citronellol, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Limonene, Linalool- komponendid eeterlikest õlidest.


1250,00€/L

Riik: Itaalia