A.Vogel Kelpasan Pruunvetika tabletid 200tk

Epood > TERVIS > Toidulisandid >A.Vogel Kelpasan Pruunvetika tabletid 200tk
Tootevalikud:
Nimetus Hind
A.Vogel Kelpasan Pruunvetika tabletid 200tk 7.90 EUR
 
 
Mineraalide ja loodusliku joodi allikas!
 
Kelpasani tabletid on üks vanimaid toidulisandeid meie sortimendis. Sisaldades joodi, on need kasulikud inimestele, kes kannatavad aeglase ainevahetuse tõttu.
 
Merevetikas sisalduv jood toetab keha ainevahetusprotsesse läbi kilpnäärmehormoonide tootmisprotsessi normaliseerimise. See omakorda julgustab keha efektiivsemale seedetööle ja annab meile rohkem energiat.
 
Merevetikad kasvavad ookeani põhjas üsnagi sügavates kohtades 'merevetika metsades' toitainerikastes vetes 10 C juures. Eriti hästi kasvavad need just Vaikses Ookeanis. Merevetikas on ravimina kasutusel olnud juba sajandeid. Algselt tarvitati seda toiduna, mis on säilinud paljudes kultuurides ka tänapäeval. Jaapanlaste igapäevase toidulaua lahutamatuks osaks on just merevetikas. Merevetikas sisaldab olulisi mineraalaineid, joodi ja seetõttu kasutavad inimesed seda just kilpnäärme töö toetamiseks.
 
Lisaks tavapärasele kasutusele on merevetikas osaks ka arvukates tööstuslikes tootmisprotsessides nagu nt. klaasi ja seebi tootmisel. Vetikatest saadavat algiinhapet kasutatakse jäätiste, mooside, salatikastmete ja hambapasta paksendamiseks. On avastatud ka, et sel samal happel on omadus tõkestada rasvade imendumist.  
 
Kelpasani kasulikud omadused:
 
loodusliku joodi allikas
toetab ainevahetusprotsesse
toetab kilpnäärmetööd
valmistatud Vaikse ookeani pruunvetikast
 
Manustamine:1-4 tabletti päevas soovitavalt ennelõunasel ajal 
 
Koostisosad: Mikrokristalne tselluloos, kartulitärklis, pruunvetikas (Macrocystis Pyrifera), maisitärklis, puuvillaseemneõli. Üks tablett sisaldab 50 mcg joodi.
 
Mitte kasutada mitmekesise ja tasakaalustatud toitumise ning tervisliku elustiili asendajana!
 
Mitte ületada päevast annust!
 
Hoida lastele kättesaamatus kohas!
 
Mitte tarbida, kui esineb talumatus toote üksikute koostisosade suhtes!
 
Mitte tarvitada alla 3 aastastel lastel!
 
Kilpnäärmehaiguste puhul pidada eelnevalt nõu arstiga!