A.Vogel Hair & Nail 60tk

Epood > TERVIS > Toidulisandid >A.Vogel Hair & Nail 60tk
Tootevalikud:
Nimetus Hind
A.Vogel Hair & Nail 60tk 15.25 EUR
 
Keskkonnamürgid, vabad radikaalid ja toitainete puudus võivad kahjustada ka juukseid ja küüsi.
 
A.Vogeli Hair&Nail Poweris on ohtralt räni sisaldavat hirssi. Hirsi koostisosad muudavad selle ainulaadseks looduslikuks iluallikakas, mistõttu muutuvad teie juuksed, küüned ja nahk kauniks ning tugevaks.
 
Hirsi tähtsaim koostisosa on orgaaniliselt seotud räni. See eluks vajalik mikroelement tugevdab juukseid ja küüsi ning aitab neil paremini kasvada. Meie organism suudab orgaanilist räni omandada ja see imendub kergesti. Hirss sisaldab ka rauda rohkem kui ükski teine teravili. Habraste küünte ja juuste väljalangemise põhjuseks võib olla ka rauapuudus. 
 
Nõges sisaldab räni ja mitmeid mikroelemente. Õllepärm on looduslik B-vitamiini allikas, mis mõjub juuste kasvule ja struktuurile samuti hästi. 
 
Hair&Nail kasulikud omadused:
 
-tugevate, tervete küünte heaks
-tugevdab juukseid
-ohtralt räni sisaldavat hirssi
-nõgeseekstrakti kasulikud omadused
-õllepärmi looduslik B-vitamiin 
 
Manustamine: 1 tablett kaks korda päevas.
 
1 ööpäevases annuses (2 tabletti) on 6 mg tsinki, mis moodustab 60% päevasest täiskasvanud inimese soovitatavast kogusest.
 
Koostisosad: Hirsi ekstrakt, nõgese ekstrakt, õllepärm, täiteained mikrokristalne tselluloos ja maisitärklis, tableti katte koostisaine hüpromelloos, tsinktsitraat, määrdeaine puuvillaseemneõli, tableti katte koostisained magneesiumstearaat (taimne) ja glütserool.
 
Laktoosi-, gluteeni- ja suhkruvaba. 
 
Mitte kasutada mitmekesise ja tasakaalustatud toitumise ning tervisliku elustiili asendajana!
 
Mitte ületada päevast annust!
 
Hoida lastele kättesaamatus kohas!