5 päeva kreem naistele 30ml

Epood > KAUBAMÄRGID > ARGITAL >5 päeva kreem naistele 30ml
Tootevalikud:
Nimetus Hind
5 päeva kreem naistele 30ml 21.80 EUR
 
5 days kreem rahustab ja pakub leevendust menstruatsiooni ajal, mil naine on eriti tundlik ning vaevleb ebamugavustunde all, nii füüsiliselt kui ka vaimselt. Kreem vähendab pinget ja paistetust alakõhus. 5 days kreem on sertifitseeritud orgaaniline toode.
 
Kasutamine: Kanna 5 days kreemi kaks korda päevas alakõhule ja masseeri õrnade ringjate liigutustega kellaosuti suunas* kuni see on täielikult naha sisse imbunud. Parima tulemuse saavutamiseks soovitame kreemi kasutada nädala jooksul alates esimesest ebamugavustundest. Kreemi võib kasutada ka nimmepiirkonnas ja reitel.
 
 
*Isegi väikesed õigesti tehtud ringjad liigutused on väga kasulikud, sest aitavad paremini reguleerida vedelike ringlust naha kudedes. Põhjapoolkeral elavatel inimestel soovitame teha ringjaid liigutusi päripäeva suunas ja lõunapoolkeral elavatel inimestel vastupäeva suunas, kuna on teada, et vedelikud liiguvad põhjapoolkeral päripäeva ja lõunapoolkeral vastupäeva.
 
 
Koostisained: Aqua, Glycerin, Polyglyceryl 6-Distearate, Cetyl Alcohol, Prunus Amygdalus Dulcis Oil (Bio), Persea Gratissima Oil (Bio), Alcohol (Bio), Potentilla Erecta Root Extract, Potentilla Anserina Extract, Lamium Album Extract, Salvia Sclarea Extract (Bio), Equisetum Arvense Leaf Extract (Bio), Arctostaphylos Uva Ursi Leaf Extract (Bio), Solum Fullonum, Berberis Vulgaris Bark Extract, Styrax Benzoin Resin Extract, Vanilla Planifolia Fruit Extract (Bio), Citrus Limon Peel Oil (Bio), Cananga Odorata Flower Oil, Lavandula Hybrida Oil (Bio), Salvia Sclarea Oil.


726,66€/L
 
Riik: Itaalia