100% orgaanilisest palmivahast küünal tšakra 6

Epood > AJURVEEDA > Küünlad, õlipõletid, küünla-ja viirukihoidjad >100% orgaanilisest palmivahast küünal tšakra 6
Tootevalikud:
Nimetus Hind
100% orgaanilisest palmivahast küünal Chakra 6 12.00 EUR
 
Põlemisaeg: 100 tundi. Küünal asetseb klaasis ja on pakendatud kaunisse karpi.
 
100% palmivahast valmistatud naturaalselt lõhnastatud küünal. Sisaldab 3% eeterlikke õlisid: Marocco roos, kummel.
 
Otsmikutšakra - ajna - asub välimisel kuklamügaral, kuklaluu ja esimese kaelalüli ühenduspunktis. Selle esikülg paikneb silmade vahel keskel.
 
Suurem tšakrapaariline: Otsmikutšakra on seotud juurtšakraga
 
Väiksem tšakrapaariline: Otsmikutšakra on seotud rangluu -ja kubemetšakraga
 
Otsmikutšakra on seotud hüpofüüsi ehk ajuripatsiga,  samuti on seotud aju alaosa (aju ja närvisüsteemi), kõrvade,  nina ja vasaku silmaga.
 
Otsmikutsakra on seotud sapipõie meridiaaniga.
 
Otsmikutšakra on seotud vihaga. 
 
Otsmikutšakra on ühendatud intuitsiooniga.
 
Otsmikutšakra panevad võnkuma indigosinine ja häälik I
 
Sümptomid: migreen, krooniline ja äge limaskestapõletik, põsekoopapõletik, nakkushaigus, kurtus ja muutunud kuulmine, ülemiste kaelalülide liigesepõletik, oimuluu-alalõua liigese haigusseisund, Meniere tõbi, peapööritus, uimasus, peavalud, stress ja mure, raev ja tagasihoidlikkus.
 
Funktsioon: Esoteerilises kirjanduses räägitakse sellest tšakrast kui kolmandast silmast. Tegu on väga kohase seosega, sest kõige enam on kasu sellest füüsilise ja emotsionaalse taju haigusseisundite ravil. Meeleväline taju ja selgeltnägemine saavad võimalikuks tänu kolmanda silma tšakrale, mis mängib intuitsiooni kasutamises väga tähtsat rolli.  Otsmikutšakra mõjutab inimese isiksust  ja avaldub ajuripatsina, sisenõresüsteemi peremeesnäärmena. Kui mõni teine sisenõrenääre ei erita teatud hormooni piisavalt,  aitab ajuripats ta välja troopset hormooni eritades, mille tagajärjeks on sageli tasakaalutused, nt. migreenihood. Hormoonide kontrollimiseks teiste tšakrate ja akupunktidega koos kasutatuna on otsmikutšakra äärmiselt võimas.