100% orgaanilisest palmivahast küünal tšakra 3

Epood > AJURVEEDA > Küünlad, õlipõletid, küünla-ja viirukihoidjad >100% orgaanilisest palmivahast küünal tšakra 3
Tootevalikud:
Nimetus Hind
100% orgaanilisest palmivahast küünal Chakra 3 12.00 EUR
 
Põlemisaeg 100 tundi

100% palmivahast valmistatud naturaalselt lõhnastatud küünal. Ergutab tahtejõudu ning enesekindlust.
Küünlad toodetakse käsitsi Indoneesias ning see annab tööd paljudele kohalikele naistele. 
Palmivahast küünlad ei erita põledes kahjulikke mürkaineid ega aja tahma ning põlevad korralikult lõpuni. Vahasulam ei sisalda parafiini, pliid ega tsinki ning kõik küünlatahid on valmistatud puhtast puuvillast.
 
Imeline lõhnanauding naturaalsetest eeterlikest õlidest. Sisaldab 3% eeterlikke õlisid: bergamot (Citrus bergamia), laim (Citrus aurantifolia) ja greipfruut (Citrus paradisi).
 
Manipura - tahtejõud, enesekindlus. Manipura on kolmas tšakra, mida kutsutakse ka nabatšaraks. 
 
Asukoht: päikesepõimik.
 
Energeetiline seos füüsilise kehaga: magu, kõhunääre, neerupealsed, kõhu ülaosas asuvad sooled, sapipõis, maks, päikesepõimiku taga asuv selgroo keskosa.
 
Energeetiline seos emotsionaal-/mentaalkehaga: kolmas tšakra on meie  isikliku jõu keskus, meie isiksuse ja ego magnetiline tuum. Siit pärinevad haigused aktiveeruvad, kui on probleeme vastutustunde ja eneseaustusega, hirmuga hülgamise ees või ülitundlikkusega kriitika suhtes.
 
Esmased tugevad küljed: eneseaustus, eneseväärikus ja enesedistsipliin; ambitsioonid, võime tegutseda ja kriisiolukordades toime tulla; julgus riskida, suuremeelsus, eetika, tugev iseloom.
 
Väärtalitluse korral tekkivad haigused on kõhukinnisus, mao ülihappesus, haavandid, hepatiit, sapikivid, pankreatiit ja suhkurtõbi

Tšakrad on energiakeskused, mis paiknevad piki selgroogu inimese  närvisüsteemi tähtsamates hargnemiskohtades. Kõikidel tšakratel on oma valdkond, mida ta meie füüsilises, mentaalses(mõtlemine) ja vitaalses (emotsioonid) kehas mõjutab. Kui mõni energiakeskus on blokeerunud ja energia ei liigu vabalt, siis avaldub selle tšakra negatiivne pool. Olukorra parandamiseks ja enda tervendamiseks elavda vastava tšakra energiat.
 
Kõik tšakrad moodustavad ühtse süsteemi ja terviklikuks eluks tuleks tegeleda nende kõigiga. Tasub meeles pidada, et energia liigub alt ülespoole. Kui alumised tšakrad on uinunud, siis ei pääse energia hästi ka ülemistesse. 100% palmivahast tšakraküünaldes on kasutatud 3% naturaalseid eeterlike õlide lõhnasegusid. Eeterlikke õlisid on katsetatud mediteerides erinevate tšakrate energiatel ning leitud sel viisil lõhnakombinatsioonid, mis mõjutavad just neid tsakraid.
 
Tšakraküünlaid kasuta mediteerimise ajal või põleta niisama ilu pärast. Igal nädalapäeval võib põletada ühte seitsmest tšakraküünlast ja sel päeval tegeleda just selle tšakra energiaga. 


Riik: Indoneesia