100% orgaanilisest palmivahast küünal tšakra 2

Epood > AJURVEEDA > Küünlad, õlipõletid, küünla-ja viirukihoidjad >100% orgaanilisest palmivahast küünal tšakra 2
Tootevalikud:
Nimetus Hind
100% orgaanilisest palmivahast küünal Chakra 2 12.00 EUR
 
Tšakrad on energiakeskused, mis paiknevad piki selgroogu inimese  närvisüsteemi tähtsamates hargnemiskohtades. Kõikidel tšakratel on oma valdkond, mida ta meie füüsilises, mentaalses(mõtlemine) ja vitaalses (emotsioonid) kehas mõjutab. Kui mõni energiakeskus on blokeerunud ja energia ei liigu vabalt, siis avaldub selle tšakra negatiivne pool. Olukorra parandamiseks ja enda tervendamiseks elavda vastava tšakra energiat.
 
Kõik tšakrad moodustavad ühtse süsteemi ja terviklikuks eluks tuleks tegeleda nende kõigiga. Tasub meeles pidada, et energia liigub alt ülespoole. Kui alumised tšakrad on uinunud, siis ei pääse energia hästi ka ülemistesse. 100% palmivahast tšakraküünaldes on kasutatud 3% naturaalseid eeterlike õlide lõhnasegusid. Eeterlikke õlisid on katsetatud mediteerides erinevate tšakrate energiatel ning leitud sel viisil lõhnakombinatsioonid, mis mõjutavad just neid chakraid.
 
Tšakraküünlaid kasuta mediteerimise ajal või põleta niisama ilu pärast. Igal nädalapäeval võib põletada ühte seitsmest tšakraküünlast ja sel päeval tegeleda just selle tšakra energiaga. 
 
Põlemisaeg: 100 tundi
 
100% palmivahast valmistatud naturaalselt lõhnastatud küünal. Põlemisaeg 100 tundi. Sisaldab 3% eeterlikke õlisid: seeder, rosmariin, kuusk.
 

Riik: Indoneesia