Taoasis aniisi eeterlik õli bio 10ml

Epood > AJURVEEDA > Eeterlikud õlid > Taoasis aniisi eeterlik õli bio 10ml
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Annisi eeterlik õli bio 10ml 9.90 EUR
 
Aniis on pastise (aniisiviin), ouzo(kuiv aniisimaitseline aperitiiv) ja muude jookide lõõgastav, kergelt magus aroom. Illicum verumist pärit aniis, nn tähtaniisiõli, annab nendele seedejookidele tüüpilise intensiivse aroomi, mida ei tohiks segi ajada Pimpinella anisumi pisut õrnema aniisiõliga. Aniisil on eriti positiivne, reguleeriv mõju naistele. Aniis on Hiina meditsiinis populaarne külmetuse leevendamiseks ja see tekitab imeliselt lõõgastavat atmosfääri.

Saadakse aurdestillatsioonil.


Kasutamine: kasutage ainult spetsiaalse aromaatse hoolduse jaoks lahjendatud kujul, nt. 1-2 tilka 50 ml TAOASIS  mandliõlis rahustava aroomimassaaži jaoks.

Koostisained: Illicium Verum puuviljaõli, limoneen, Linalool.

 
Märkus: Essentsõlid koosnevad suurest arvust üksikutest komponentidest. Ained nagu limoneen ja linalool on eeterliku õli looduslikud koostisosad, neid ei lisata eraldi.. Kuid need kuuluvad 26 deklareeritava allergeense lõhnaaine juurde ja seetõttu tuleb neist eraldi teatada, kuna mõned inimesed on allergilised üksikute koostisosade suhtes. Taoasise tooted ei sisalda sünteetilisi aineid! 
 

990,00€/L