Shilajit ehk mumio 60 taimset kapslit

Epood > KAUBAMÄRGID > PLANET AYURVEDA > Shilajit ehk mumio 60 taimset kapslit
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Shilajit ehk mumio 60 taimset kapslit 17.90 EUR
 
Mägipalsami ehk mumioga on Idamaades juba 3000 aastat ravitud peaaegu kõiki haigusi. Seda salapärast ainet on nimetatud mägede higiks ja ka mägede vahaks.

Mumio on laia mõjualaga biostimulaator ja organismi taastamisprotsesside kiirendaja. Ta on andnud häid tulemusi mitmete haiguste nagu maohaavandtõve, neeru- ja põie-, nahahaiguste, sisemiste ja välimiste põletike, tuberkuloosi, neuriitide ja neuralgiate puhul. Mõjub hästi maksale. Eriti efektiivne on mumio luumurdude paranemise kiirendajana. Mingeid kahjulikke kõrvaltoimeid pole sel heal üldtugevdaval toidulisandil leitud.
 
Mumio ekstrakt sisaldab hulgaliselt loodusliku päritoluga fulvohapet, mineraale ja mikroelemente ning aminohappeid (valgud). Mumio tugevdab immuun- ja närvisüsteemi ning peaaju tähtsaid funktsioone; soodustab paljude organismi funktsioonide normaliseerumist ja paranemist. Mumio ekstrakt sisaldab hulgaliselt magneesiumi, mis on oluline närvisüsteemi funktsioneerimiseks ja lihaspingete leevendamiseks. Samuti hulgaliselt kaltsiumi, fosforit ja räni, mis aitavad tugevdada luid. Mumio aitab taastada kahjustatud kudesid, aidates kiiremini taastuda luumurdudest ja teistest traumadest. Mumio oluliseks koostisosaks on fulvohape, mis tõhustab organismil toitainete omastamist, aktiviseerib organismile kasulikke baktereid, kiirendab  ainevahetust ja vere koostist ning avaldab põletiku- ja mürkidevastast mõju. Shilajiti ehk mumio fulviinhape ei ole hape, vaid on looduse parim antioksüdant ja alkalisaator. Shilajitis leidub vähemalt 85 mikro-mineraali, mis avaldavad inimese tervisele parimat mõju.

Koostisosad: Shilajit (Black bitumen std.) 500mg puhastatud ekstrakt, taimne kapsel on valmistatud tselluloosist.

Manustamine: 1-2 kapslit 1-2x päevas 8-10 nädala jooksul. Toode on mõeldud pikaajaliseks kasutamiseks.


Toidulisandid ei ei asenda mitmekesist toitumist. Päevast tarbimist mitte ületada. Hoida lastele kättesaamatus kohas.


Tootja: Planet Ayurveda, India