Phour salts 4 karbonaatsoola segu 450g

Epood > TERVIS > Toidulisandid > Phour salts 4 karbonaatsoola segu 450g
Tootevalikud:
Nimetus Hind
4 soola segu 450ml 32.00 EUR
 
 
 
Phour Salts (4 karbonaatsoola segu) on ülim bakterite-, seente-, intoksikatsiooni-, põletiku-, vähi- ja vananemisvastane antioksüdant, mille toime on kudede liigset happesust langetav. Phour Salts mineraalsoolade segu mõjub ka sportlikele saavutustele soodsat. Phour Salts on vahend, mille abil muuta kehavedelikud ja -koed aluseliseks!
 
Dr Youngi sõnade kohaselt on „4 mineraalsoola kasutamine ülim kaitse kõigi haiguste eest, ka vananemise või halvaloomuliste kasvajate eest. 4 Salts tagab tervise ja energia ning parandab ka sportlikke saavutusi.“
 
Väsimuse, kurnatuse, ülitundlikkuse, ärrituse, põletiku, limaskestapõletiku, induratsiooni (naha verevarustuse häire, esineb tavaliselt jala säärtel, toim) haavandite, vananemise ja kasvajate põhjus on neljatäheline sõna ACID [hape].
 

 Lahustuv 4 soola segu

Koostiosad: naatriumvesinikkarbonaat, magneesiumvesinikkarbonaat, kaaliumvesinikkarbonaat, kaltsiumvesinikkarbonaat


Kasutamine: Kuni 3 korda päevas üks mõõtlusikatäis segada klaasi veega ja tarvitada tund aega enne või peale sööki. Igapäevaseks tarvitamiseks/profülaktikaks võib ka segada 1-1,5 mõõtlusikat 1 l veega.
 
Mitte ületada päevaseks tarbimiseks ettenähtud kogust. Toidulisandeid ei tohi tarvitada mitmekesise ja tasakaalustatud toidusedeli ning tervisliku elustiili asendajana. Hoida lastele kättesaamatus kohas.