Kurkumiin+piperiin 500mg 120 kapslit

Epood > ANTHONY WILLIAM MEDITSIINIMEEDIUM SOOVITUSED > Kurkumiin+piperiin 500mg 120 kapslit
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Kurkumiin+piperiin 500mg 120 kapslit 21.55 EUR
Kurkumit on kasutatud tuhandeid aastaid traditsioonilises India tervendamise süsteemis (Ayurveda) ja nüüd on see ka läänes kõrgelt hinnatud. 
 
Euroopas on kurkum enamasti tuntud kui vürts, st see on Curry (maitseaine) koostisosa, kuid see on ka tugev tervendav vürts ja antioksüdant. Et sellest saadav kasu oleks märgatav, tuleb seda tarbida suuremates annustes kui maitsestamisel kasutatud väikesed kogused.
 
Orgaaniline kurkum soodustab rasvade seedimist, on valu leevendav, põletiku vähendav ning paljud teiste positiivsete omadustega.
 
Biosaadavuse parandamiseks sisaldab see kurkum 5% musta pipart, mis soodustab toimeainete imendumist organismis.
 
Kapslid on maohappekindlad, mis tähendab, et toimeained mõjuvad soolestikus täielikult ning seetõttu on tundliku maoga inimestel hästi talutavad.
 
Koostisosad: Kurkumi pulber Curcumin (95%) ja Piperin (5%), mis on saadud mustast piprast.
 
Soovitatav annus: 3x 1 kapsel päevas, mida võetakse koos veega söögiaegadel. 
3 kapsli päevas tarbitavad kogused:
Kurkumi pulber: 1453,8 mg, millest Kurkumiin: 101 mg
Pipraekstrakt: 58,2 mg, millest piperiin: 55 mg
 
Vegani maomahla suhtes resistentsed tselluloosikapslid (HPMC)  on 100% taimsed. Ei ole lisatud säilitusaineid, paksendajaid ega vabastusaineid.
 
Märkus: Ülaltoodud soovitatud annust ei tohi ületada. Hoida lastele kättesaamatus kohas. 

 
Anthony William: Kurkum mõjub suurepäraselt meie heaolu kõikidele külgedele. Kroonilise haiguse puhul on põletiku põhjuseks keha immuunsüsteemi reaktsioon võõrorganismi, näiteks viiruse olemasolule, mitte nagu paljud allikad ekslikult väidavad-asjaolu, et keha pöördub iseenese vastu. Mõnikord aga kui tsükkel on juba alanud, vajab keha liitlast, kes tuleks ja katkestaks sellise skeemi. Kurkum on selle töö jaoks ideaalne, sest ta sisaldab looduslikke ja väga kasulikke kurkumiinist pärit steroidkomponente, samuti ka teisi kurkumi koostisosi, mis on kriitilise tähtsusega, kui on vaja maha rahustada liiga ägedaid põletikulisi reaktsioone patogeenidele.
Seetõttu mõjub kurkum alati hästi, kui kusagil kehas -alates närvidest kuni liigeste ja peaajuni - on tekkinud põletik, mis teeb valu.
Samal ajal kui kurkum tegeleb põletikuga, suurendavad tema mõjusad koostisosad verevarustust keha neis osades, mis vajavad elavamat vereringet (aeglane vereringe toksilise maksa tõttu). Kurkumi kõrge mangaanisisaldus ühendatuna kurkumiiniga teevad sellest suurepärase abilise südame -veresoonkonna haiguste puhul- see alandab halva kolesterooli taset, tõstab hea kolesterooli taset, aitab takistada kasvajate ja tsüstide arengut ning suudab praktiliselt ära hoida igasugust tüüpi vähktõbe. Lisaks sellele aktiveerib mangaan kurkumiini võimet tõmmata teie organismist välja toksilisi raskmetalle. ( raamatust Meditsiinimeedium- Elumuutvad toidud)