India ehhinatsea kapslid 60tk pakendis

Epood > KAUBAMÄRGID > PLANET AYURVEDA > India ehhinatsea kapslid 60tk pakendis
Tootevalikud:
Nimetus Hind
India ehhinaatsea kapslid 60tk pakendis 17.90 EUR
 
India Echinacea on taimne toidulisand ja omab immunostimuleerivat, parasiitidevastast, antibiootilisi ja viirustevastastaseid omadusi. Seda kasutatakse ka B-hepatiidi, HIV, kõhupuhituse, maohaiguste, sooleprobleemide ja nohu eemaldamiseks. India Echinacea (ehk Andrographis paniculata) kasutatakse ka diabeediga toimetulekuks.
 
Ehhinatsea  kasutamine
Andrographis paniculata ja selle erinevad komponendid on näidanud kehas mitmesuguseid kasulikke toimeid. On teada, et see stimuleerib üldist immuunsuse aktiivsust, pärsib keha põletikulist mehhanismi ja omab antimikroobseid toimeid.  Andrographoliid (toimeaine) aitab peatada vereliistakute kogunemist ja hoiab ära südameinfarkti põhjustava hüübimisprotsessi.
 
Andrograafilistel ühenditel on viirusevastased omadused, mis pärsivad viiruste glükoproteiine ja takistavad viiruste võimet tungida keha rakkudesse ja paljuneda. Andrographoliididel on viirusevastane toime linnugripiviirusele ja HIV-le. Ehhinatsea aitab aktiveerida immuunsussüsteemi üldist kaitsefunktsiooni. See stimuleerib antikehade tootmist ja on efektiivne külmetushaiguste, gripi, sinusiidi ja ülemiste hingamisteede infektsioonide haiguste korral.
 
Ehhinatseal on põletikuvastane toime, kuna dehüdroandrografoliidid stimuleerivad hüpofüüsi korral ACTG tootmist ja suurendavad põletikuvastase toimega kortikosteroidide vabanemist.
 
India ehhinatsea toimib loodusliku immuunsuse tugevdajana. See on võimas immunoloogilise süsteemi stimulant. Ehhiaatseal on ka antikantserogeenseid omadusi.
 
Koostisosad: India echinacea  500mg puhast taimset ekstrakti, kapsli kest on taimsest tselluloosist, ei sisalda lisaaineid
 
Manustamine: 1-2 kapslit  2x päevas suukaudselt pärast sööki.
 
Toidulisandid ei ei asenda mitmekesist toitumist. Päevast tarbimist mitte ületada. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Märkus: Info siin lehel on eneseharimiseks ja ei asenda arsti poole pöördumist

NB!  Rasedatele mittesoovitav
 
 
Tootja: Planet Ayurveda, India