H-500 (suurenev energia) 60 kapslit

Epood > TERVIS > Toidulisandid > H-500 (suurenev energia) 60 kapslit
Tootevalikud:
Nimetus Hind
H-500 0.00 EUR
Coral Club tooteid  võite tellida või küsida hinda võttes ühendust meiliaadressil info@roserii.ee või registreerige ja ostke Coral Club netipoest kasutades viidet https://ee.coral-club.com/registration/?REF_CODE=996685498485


Toode ennetab vabade radikaalide lõhustavat toimet ja suurendab organismi energeetilist potentsiaali rakuenergia tootmise stimuleerimise arvel.
 
Toode on vajalik sportlastele ja aktiivse eluviisi harrastajatele.
H-500 – see on elujõu allikas, vastupidavus ja taastumine, füüsiline ja vaimne töövõime.
 
H-500 suurendab vastupidavust kõikvõimalike füüsiliste koormuste, sportimise või raske töö ajal. Aitab kaasa ka piimhappe taseme vähendamisele ja selle kiirele utiliseerimisele lihastest, kiirendades nende taastumist pärast koormust. Selline positiivne mõju võimaldab soovitada toodet intellektuaalse töö tegijatele, rasketööstuses töötavatele inimestele, sportlastele ja inimestele, kes armastavad aktiivselt vaba aega veeta, kuna see võimaldab kergesti taluda ülekoormusi, leevendab ülepinget, suurendab lihaste elastsust ja lihastoonust.
 
See toode suurendab organismi energeetilist potensiaali, stimuleerides rakuenerga tootmist, mis moodustub valku ja süsivesikuid sisaldava toidu lõhustumisel, mis on väga oluline üldise tervise seisukohalt, sest piisav energiavaru tagab füüsilise ja vaimse töövõime, parandab ainevahetust ja võimaldab vastu panna paljudele ebasoodsatele teguritele.
 
H-500 takistab tervete rakkude oksüdeerumist ning taastab organismi soodsa aluselise keskkonna, soodustades rakkude toitumist ja ainevahetust.
 
 
 
 
Omadused:
Avaldab antioksüdantset toimet.
Suurendab vastupidavust füüsilisele ja vaimsele koormusele.
Parandab ainevahetust.
Ennetab organismi enneaegset vananemist.
 
Komponendid:
Toote koostises olev magneesium normaliseerib südame-veresoonkonna tööd, samuti on see element vajalik lihaskoe normaalseks funktsioneerimiseks.
 
Kaalium osaleb energeetilises ainevahetuses, reguleerib lihaste ja närvisüsteemi tööd ning aju varustamist hapnikuga.
 
Boor ja räni on vajalikud elemendid luu- ja sidekoe  moodustamiseks, samuti annavad need oma panuse osteoporoosi profülaktikasse.
 
Soovitused:
Bioloogiliselt aktiivne toidulisand  – boori ja räni lisaallikas.
 
Kasutamine: täiskasvanutele 1 kapsel 2 korda päevas, hommikul ja õhtul, söögi ajal.
 
Vastunäidustused: individuaalne talumatus toote komponentide suhtes, rasedus, rinnaga toitmine. Enne kasutamist soovitav nõu pidada arstiga.


Toodet on võimalik tellida.