Boswellia Curcumin 60 taimset kapslit

Epood > KAUBAMÄRGID > PLANET AYURVEDA > Boswellia Curcumin 60 taimset kapslit
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Boswellia Curcumin 60 taimset kapslit 17.90 EUR
 
Planet Ayurveda pakutavad Boswellia (viiruki)-Curcumin (kurkumiin) kapslid on üks põletikuvastaste taimede kõige tõhusamaid kombinatsioone. See teeb nendest ühe parima artriidi vastu võitlemise preparaadi. Liigese valu leevendust võib näha pärast nende kapslite kasutamist 1 päeva jooksul. Tulemused on pikaajalised ja põletikuvastane toime on püsiv. 
Individuaalselt on tehtud nii kurkumiini kui ka viiruki toimete kohta palju uuringuid ja on leitud, et need toimivad ilma ebamugavate kõrvaltoimeteta.


Mis on Boswellia ehk viiruk?
Pikka aega enne seda, kui turule ilmusid põletikeravimid, kasutati boswellia puust saadud ekstrakte (mis moodustavad viiruki- ehk inglise keeles frankincense) kõiksuguste põletike ravimiseks: nagu artriit, maohaavandid ja südamehaigus.
Üle mitme aastakümne teostatud uurimused annavad parema arusaamise sellest, kuidas viiruk meie tervisele kasu toob ja immuunsüsteemi võimsalt tugevdab. Boswellia näib alandavat põletikku ja toetavat immuuntoimet mitmel tasandil, nende hulgas:
• sekkudes tsütokineesiprotsessi, mis tõstab põletikke (gamma interferooni, interleukiin-4 kasvajate nekroosi alfa faktor)
• viivitades tundlikkusele reageerimist
• aidates reguleerida lümfotsüüte (valgeid vereliblesid) ja T-rakkude vastastikust toimet, reguleerides immunoglobuliinide antikehade (G(IgG)) tootmist, mis omakorda kaitseb keha bakterioloogiliste ja viirusnakkuste eest
• reguleerides immunoglobuliini M (igM) antikehade tootmist, mida peamiselt leidub veres ja lümfivedelikus
Boswellia-puu vaigud sisaldavad 5-10% puhtaid eeterlikke õlisid, mis omavad tervet rida kaitsvaid aineid, nende hulgas:
• monoterpeenid
• diterpeenid
• triterpeenid
• tetratsüklilised triterpeenhapped
• neli peamist pentatsüklilist ja boswellia triterpeenhapet, millest üks on atsetüül-11-keto-β-boswelliahape, mida on peetud kõige võimsamaks põletike eest vastutava 5-lipoksigenaasi inhibiitoriks
Mida see lihtsas keeles tähendab? Boswellia aitab alandada põletikke ja hoiab ära autoimmuunhaiguseid. Põletik on kehakudede vastus igat sorti immuunsüsteemi ärritustele, kahjustustele, nakkustele või häiretele. Põletik püüab teie süsteemi tervendada. 
Leukotriinid on väikesed kemikaalid, mis soodustavad põletikke ja edendavad vabade radikaalide kahjustusi, autoimmuunvastust ja rakkude liikumist kahjustatud piirkondadesse. Seega on viirukil võtmeroll nende tegevuste peatamisel ja organismi kiirel tervenemisel põletiketa.
 

Viiruki- kurkumiini toidulisandit kasutatakse järgmistel juhtudel:
- osteoartriit - hakkab töötama mõne tunni jooksul ning liigesevalu leevendamine on peaaegu kohene. Viiruk võib parandada kõhre biokeemilist struktuuri, suurendab liigeskoe verevarustust
-reumatoidartriit - need mitte ainult ei leevenda liigesevalu, vaid ka paistetust liigese ümber. Viiruki-kurkumiini kombinatsioon on kasulik ka hommikuse jäikuse leevendamiseks reumatoidartriidi korral
- emakakaela spondüliit- kombinatsioon on emakakaela lülisamba põletiku jaoks  tugev
-anküloseeriv spondüliit- väga kasulik põletikuvastane täiendus ja aitab vähendada seljavalu ning turset
- krooniline koliit
-astma ja allergiad
-crohni tõbi
-pahaloomulised kasvajad, ajuvähk-  on efektiivne igasuguste pahaloomuliste kasvajate korral.Vähendab aju turset, tapab ajukasvajarakke, inhibeerib topoisomeraase. Kurkumiin on väga tugev põletikuvastane ravim, mille mõju sarnaneb kortikosteroidide efektiivsusele. 

Omadused:
-tugevdab immuunsüsteem
-säilitab tervet kardiovaskulaarsüsteemi.
-alandab liigesvalusid
-parandab verevarustust
-nakkustest tervenemise kiirendamine


Koostisosad: Boswellia serrata 250mg, Curcoma longa 250mg,  ei ole lisatud lisaaineid.

Manustamine: 1-2 kapslit 1-2x päevas  8-10 nädala jooksul. 


Toidulisandid ei ei asenda mitmekesist toitumist. Päevast tarbimist mitte ületada. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Tulemus võib varieeruda ealisete muutuste, soo, tervise ja dieedi korral. Preparaati võib kasutada pikaajaliselt.

Tootja: Planet Ayurveda, India