Kontor

A.Vogel Punase päevakübara hambapasta 75ml

Epood > SUUHOOLDUS > A.Vogel Punase päevakübara hambapasta 75ml
Tootevalikud:
Nimetus Hind
A.Vogel Punase päevakübara hambapasta 100g 5.95 EUR
 
A.Vogeli Echinacea hambapasta sisaldab looduslikke värskete taimede ekstrakte ja eeterlikke õlisid. Sel ei ole söövitavat toimet ja see puhastab täiuslikult. Päevakübara hambapasta jätab suhu värske tunde.
 
Echinacea hambapasta omadused ja kasulikkus:
 
-taimne hambapasta värske punase päevakübara ekstraktiga
-mittekulutava toimega
-puhastab ja värskendab
-ei ole testitud loomadel
Lagrits, mida see hambapasta sisaldab, lisab siia magusat kommilaadset maitset. Lagritsajuuri näritakse ka niisama, et hingeõhku värskendada. Teised taimed annavad hambapastale kootava toime ja värskendava maitse. Tragantkumm on vees lahustuv polüsahhariidide segu, mida saadakse Astragalus gummifer´i taime mahlast. See on maitsetu ja lõhnatu, aga vajalik taimmassi sidumiseks hambapastas. 
 
Koostisained: Aqua (vesi), sorbitool, kalsiumkarbonaat, ränidioksiid, alkohol, Glyzyrrhiza glabra (lagritsa ekstrakt), Potentilla erecta (tedremarana ekstrakt), Astragalus gummifer (tragakantkummi), Mentha piperita (piparmündiõli), Echinacea purpurea (punase päevakübara ekstrakt), Vaccinium myrtillus (hariliku mustika ekstrakt, Acacia catechu (katehhu-akatsia), Rosmarinus officinalis (rosmariiniõli), limoneen, Eucalyptus globus (sinise eukalüpti õli), linalool.
 
Netokogus: 100g/75ml
 
100% looduslik

71,86€/L