Liitu uudiskirjaga!


Meist

Tere tulemast veelkord meie e-poodi!

 
 
Veebipood Roserii on loodud 2012 aastal ja on väike perefirma. Soovime pakkuda meie armsatele sõpradele, tuttavatele ja looduskosmeetika austajatele huvitavaid kaubamärke erinevatest maailmanurkadest. Alguses vaid 3 kaubamärgiga alustanud veebipood on kasvanud nüüdseks õige palju ning tänu meie toredatele koostööpartneritele saame teieni tuua erakordselt head, naturaalset, suurepäraselt toimivat looduskosmeetikat, tervise- ja ajurveeda tooteid, millele oleme leidnud lojaalse ostjaskonna. Teeme hingega tööd selle nimel, et kvaliteetsed ökotooted ja teadlik loodustooteid hindav klient kokku viia. Oleme põhiliselt veebimüüjad, kuid 2017 aasta lõpus avasime ka oma väikese armsa kaupluse  Mustamäe südames. 
 
Roserii e-poes on hetkel saadaval tooteid 81-lt kaubamärgilt. Siin on põnevaid brände Suurbritanniast, Prantsusmaalt, Ameerikast, Saksamaalt, Itaaliast, Šveitsist, Austriast, Egiptusest, Lätist ja ka meie  väikeselt Eestimaalt. Kõik kosmeetikasarjad oleme hoolega valinud nende naturaalsete koostisainete poolest, mis panevad teie naha seestpoolt särama- värskendades, niisutades ja kosutades seda, vähendades vananemisilminguid ning muutes naha uuesti elujõulisemaks. Ka lõhnavad meie tooted väga hästi kuid siin ei kasutata sünteetilisi lõhnastajaid,  kõik ikka saadud looduselt endalt. 

Lisaks looduslikule kosmeetikale pakume laias valikus naturaalseid küünlaid, häid teesegusid, toidulisandeid, pilku püüdvaid taskupeegleid, fair trade kaupu jm.

Oleme rõõmsad, et paljud kliendid on valinud just meie e-poest ostetud tooted oma igapäevaste ilurituaalide osaks!

Aitäh, et lugesid meie kohta.
 
 
 

Mis on tõeline looduskosmeetika?

 
Töötlemata taimeõlid, naturaalsed vahad, eeterlikud õlid on looduskosmeetika keskseks osaks. Orgaaniline ja looduslik kosmeetika erineb selle poolest, et toodetes kasutatakse ainult taimset ja mineraalset päritolu koostisaineid (võimalikult puhtast loodusest või biodünaamilisel teel kasvatatud), geneetiliselt muundatud toorained (GMO) ei ole lubatud ning toorme kiiritamine ja loomade peal testimine on keelatud. Naturaalsed ained on inimorganismile loomulikud ja hästi omastatavad, võitlevad  valguse ja ilmastiku poolt tekitatud kahjustuste vastu, parandavad vereringet, tõhustavad immuunsüsteemi tööd ning aitavad oma loomulikul moel muuta meid kaunimaks.
 
Meie e-poest leiad kõike, mis on vajalik igapäevasteks ilurituaalideks. Siin on laias valikus tooteid näole, kehale, juustele nii lastele, naistele kui ka meestele. Meie prioriteediks on pakkuda 100% puhtaid, orgaanilisi ja väga nahasõbralikke iluvahendeid kogu perele.
 

Mõnusat ostlemist!